Vizyonumuz

Kaliteden ödün vermeksizin, kullanıcıların, ithal mallara oranla % 60-70’ler seviyesinde daha ekonomik ürünlere sahip olmasını sağlamak ve milli olarak, ekonomimize bir nebzede olsa yararlı olmaktır.

2002 yılından 2013 yılına kadar MAPEI S.P.A (İtalya) firmasının Türkiye Temsilciliğini üstlenen firmamız, MAPEI ürünleriyle yurdumuzda çeşitli uygulamalarda bulunmuş, MAPEI-TÜRKİYE’nin kurulmasından sonrada uygulayıcı bayi olarak hizmetine devam etmektedir.
Genelde Havuz ve Islak Hacim izolasyonlarında uygulama yaparak birçok projede yer aldık. Sorunlu izolasyonları bilgi ve tecrübemizle tamamladık. Partnerlerimizle birlikte halen birçok projede yer almaktayız. Bununla birlikte Ara Bölme ve Şap Altı Ses İzolasyon uygulamaları da yapmaktayız.
2013 yılında Tekstil İzolasyon Membranı üretimine başladık. Genelde havuzlar ve otel ıslak hacim izolasyon uygulamalarında, membranımızla ciddi başarılar elde ettik. Tekstil İzolasyon Membranı üretimimiz halen devam etmektedir.
2017 yılında Kör Kasa İzolasyon Bantları üretimine başladık. Titiz etüt çalışmalarımız ve testler sonucu Avrupa kalitesinde üretim yapmaktayız. %95’i ithalata dayalı olan kasa bantlarını, Avrupa kalitesinde yerli üretimle siz kullanıcıların hizmetine sunmaktan gurur duyuyoruz.

© Birden Medya